Labo Darbu Fabrika ir ģimenes izlolots mazais sapnis, kas lēnām un mērķtiecīgi aug arvien lielāks. Tas ļauj noticēt sapņiem par darbu, ko mīl. Par darbu, kuru gribas darīt vēl un vēl.

Ģimenes uzņēmums - latviski, Latvijā ražoti bērnu apģērbi

LABO DARBU FABRIKAS ĢIMENE - IEPAZĪSTIES!

Esmu Laura! Kopā ar saviem palīgiem radu skaistus apģērbus un aksesuārus bērniem. Ikdienā es prātoju par jauniem dizainiem, kombinēju audumus, pieskaņoju apdrukas – daru visu, lai būtu skaists gala rezultāts! Esmu tā, ar kuru Tu sazinies vēstulēs. Palīdzu Tev nonākt pie paša skaistākā individuālā pasūtījuma. Katra gatavā prece iziet caur manām rokām – gludinu, pakoju un sūtu. Esmu Labo Darbu Fabrikas loģistikas vadītāja – rūpējos par to, lai viss laikā un vietā.
 
Mans vislielākais palīgs un balsts ir Artis – Labo Darbu Fabrikas pamatu licējs. Viņš ir Labo Darbu Fabrikas tehniskā māja. Vēl Artis rūpējas par dizainu izstrādi apdrukām. Rūpējas par to, lai katrs apģērbs tiktu apdrukāts ar visaugstāko kvalitāti. Un, kad vajag pašas skaistākās fotogrāfijas, protams, tās sagatavo tieši viņš. Arta pamatdarbs un lielā mīlestība ir foto un video, to vari aplūkot ŠEIT.


Mūsu komandā ir arī trīs vētras – Gustavs, Līva un jaunpienācēja Estere. Viņi ir mūzas un darba dzinuļi. Viņi ir tie, kas iedvesmo un tie, kas no mums mācās. Visi trīs ir mūsu lielākie modeļi apģērbiem – visbiežāk tieši viņus Tu redzi mūsu foto.

Ģimenes uzņēmums - latviski, Latvijā ražoti bērnu apģērbi

Ģimenes uzņēmums - latviski, Latvijā ražoti bērnu apģērbi

Labo Darbu Fabrikas stāsts sākās 2013.gadā, kad Artim radās doma par sava dizaina apdruku uz apģērba. Sākotnēji tie bija t-krekli un džemperi ar Mildas dizainu. 

Tā no 2013. līdz 2015.gadam Artis darbojās ar apģērbu apdruku – dizainu izstrāde un apdruka. Tapa daudz un dažādi dizaini svētkiem, pasākumiem, ikdienai, tā teikt, visiem dzīves notikumiem.
Tajā laikā es, Laura, visu vēroju no malas – audzināju Gustavu un palēnām pieslēdzos atbildēt uz vēstulēm un pieņemu pasūtījumus.

2015.gadā ieradās Līva – kā tāda mazā mūza. Sāku čubināties ap dažādiem šūtiem aksesuāriem – tauriņiem, lacītēm, cepurēm, šallēm. Tapa knupīšu turētāji, galvas rotiņas. Pusotra gada laikā biju tikusi līdz dažādu bērnu apģērbu šūšanai un izlēmu, ka tam ir jātop par pamatdarbu.

Ir 2022.gads. Ir izdarīts tik daudz – sašūtas ļoti daudzas drēbītes, ņemta dalība ļoti daudzos izbraukuma tirdziņos. No mazas knibināšanās ap aksesuāru radīšanu esam nonākuši pie plaša piedāvājuma bērnu apģērbiem. Un šīs noteikti nav stāsta beigas. Esam uz attīstību – vienmēr!

Ģimenes uzņēmums - latviski, Latvijā ražoti bērnu apģērbi